• null
    null

Pístový pohon vrat PROTECO ACE 3

Kód zboží: ACE 3

Špičkový pístový pohon s antikorovým tubusem pro křídlovou bránu do 3m délky.Pohon automaticky otevírá a zavírá křídlovou ( otočnou ) bránu.

  • Cena:8 344 Kč
  • Záruka:24 měsíců
Množství:

Pístový pohon vrat PROTECO ACE 3

Velmi kvalitní nový pohon ACE výrobce PROTECO, který byl minimálně 2 roky přezkušován v extrémních podmínkách a pod trvalou zátěží. Je vyjímečný svým uchycením motoru s převodovkou a 3 ložiskovým uchycením pístu. Špičkový elektromechanický pohon s nerezovým šroubovým pístem vhodný k automatickému otvírání a zavírání bran (dovnitř - na stranu montáže pohonu) pro univerzální použití na levé nebo pravé křídlo. Pohon je vhodný pro montáž na brány s častým chodem.

Na bránu osazenou pohonem Ace nemusíte instalovat žádný zámek, protože pohon bránu svým šroubovým pístem pevně dotáhne. Doporučujeme, aby brána byla zajištěna mechanickým dorazem při otevřené i zavřené poloze. Toto doporučení platí pro všechny typy křídlových bran osazenými pohony. K pohonu dodáváme dva klíče pro odblokování převodovky pro manuální otevírání brány v případě výpadku el. energie, rozběhový kondenzátor 8uF, úchyt motoru a úchyt pístu. Pohon je dodáván s podrobným manuálem.Při objednávce nemusíte uvádět žádáte-li levý nebo pravý pohon Ace. Motor je koncipován tak, aby bylo možno tento pohon instalovat jak ne levou, tak i na pravou stranu křídlové brány.

Podrobné technické informace: Napájení 230V/50Hz, příkon 1 pohonu 300W, použití pro maximálmí délku jednoho křídla 3m tj. velikost dvoukřídlé brány do 6m, délka vysunutí šroubového pístu 310mm, délka pohonu při zajetém pístu - 812mm, při vyjetém 1122, čas otevření 90°- 17sec., otáčky motoru 1400ot./min., max. tažná síla 3000N, pracovní teplota -35°C až 80°C, maximální úhel otevření 120°, hmotnost jednoho pohonu 4,6kg¨.

Přihlášení zákazníka

Pokud máte svůj uživatelský účet, přihlašte se pro snadnější a rychlejší nákup. Registrací získáte lepší přehled nad svými objednávkami.


Křídlové brány